Bizi Tanıyın…

camporselenlogo.com 2012 Nisan ayında yayına başlamıştır. Web sitesinde otel, restaurant ve kafelerin kullanıma uygun cam, porselen, seramik, ahşap ve çelik ürünlerin katalogları ve detayları bilgileri yer almaktadır. Şirketimiz bu ürünlerin tedarik ve satışının yanı sıra ürünler üzerine logo, desen vb. baskı hizmeti sağlamakta ve müşteri odaklı çözümler geliştirmektedir.

camporselenlogo.com sitesinin tüm hakları Kuvarz Gastronomi Ekipmanları Tarım ve Dış Ticaret Limited Şirketi ne aittir. Şirketimiz hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlasını öğren...

Hep daha iyiye…

Kendimizi sürekli yeniliyoruz ve gelişiyoruz, çünkü hep daha iyisi olmamız gerektiğinin farkındayız. Dürüst, saf ve berrak… Sizinle bu ortak kültürde bir olmaya bekliyoruz…

Porselen üzerine baskı bize kolay…

Horeca sektöründe kullanılan masaüstü porselen ürünler üzerine baskı yapmak bize kolay çünkü yıllanan tecrübemiz bize yol gösteriyor…

En iyi bildiğimizi yapıyoruz…

Cam ürünler üzerine baskı işini gerçekten iyi biliyoruz bu yüzden en iyi bildiğimiz işi yeni teknolojileri de kullanarak daha ileriye taşıyoruz.

Let’s have a chat!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidu

Contact